CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

20. prosince 2016

Zimní kurzy flamenca (leden-březen 2017)

Zápis do zimních kurzů 2017 je v plném proudu. Nový trimestr, který obsahuje 12 lekcí, začíná 9. ledna pod vedením lektorky z Granady Eleny Barajas.Naše kurzy flamenca  jsou zaměřeny na širokou veřejnost. Uvítáme jak úplné začátečníky, kteří nikdy netancovali, tak i pokročilejší tanečníky. Z naší pestré nabídky kurzů si vybere každý.

Které flamenkové tance se u nás naučíte v zimním trimestru:
Úplní začátečníci – Zambra, Začátečníci se zkušeností – Rumba, Mírně pokročilí – Bulerías, Středně pokročilí a Pokročilí – Soleá por bulerías.

Kromě standardních kurzů jsme pro Vás připravili speciální kurzy efektních tanců s flamenkovými  doplňky – mantónem, kastanětami a batou de cola.

Ty, kdo nemají možnost navštěvovat kurzy flamenca v Praze pravidelně, srdečně zveme na open class lekce flamenkové techniky. Technika těla a dupů je rozdělena do dvou úrovní dle pokročilosti. Technika těla a rukou je určena pro všechny pokročilosti (kromě úplných začátečníků).

Kompletní rozvrh kurzů flamenca najdete zde. Každý kurz probíhá formou jedné lekce týdně. Máme velmi flexibilní systém nahrazováni zameškaných hodin.

Chcete-li si ještě před zápisem kurz vyzkoušet, můžete navštívit naše otevřené hodiny, které pořádáme 7. a 8. ledna.

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt