CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

27. srpna

15.9.12. - Den otevřených dveří

Chcete si nezávazně vyzkoušet flamenco? Zjistit, v jaké atmosféře probíhají naše taneční kurzy? Podívat se, jak flamenco tančí naše pokročilejší studentky?
Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se koná v sobotu 15. září 2012 v taneční škole Flamenkería.

Připravili jsme pro Vás
•    ukázkové taneční hodiny zdarma,
•    vystoupení studentek akademie
•    a na závěr zajímavou soutěž!

Přijďte k nám načerpat pozitivní energii a třeba také objevit flamenco jako inspiraci na celý život!

Kdo vás Dnem otevřených dveří provede?

Lekce povede madridská lektorka Elena Barajas, která v naší taneční škole vyučuje pravidelně. Elena je talentovaná tanečnice a trpělivá lektorka, která Vás dokáže inspirovat a od které se budete moci hodně naučit.

Pokud Vás výuka flamenca v naší akademii zaujme natolik, že začnete přemýšlet o účasti v některém našem tanečním kurzu, rozhodování Vám usnadníme. Během Dne otevřených dveří si můžete uhradit kurzovné se slevou 10%!

TIP pro Vás: Chcete-li si ukázkové taneční hodiny opravdu užít, přihlaste se nám předem buď e-mailem na info@flamenkeria.cz nebo on-line přihláškou. Vyberte si hodinu dle svého stupně pokročilosti.

Program dne otevřených dveří

Ukázkové hodiny
Představíme Vám naši jedinečnou a efektivní metodu výuky. Dozvíte se, jak účelně pracovat s technikou a proč jsou rytmická cvičení pro flamenkové tanečníky tak důležitá.
11:00 Úvod do flamenca pro úplné začátečníky
12:00Výuka techniky pro začátečníky se znalosti a pro mírně pokročilé
13:00Ovládání rytmu aneb Compas a improvizace pro mírně pokročilé až pokročilé tanečnice. Speciální hodina rytmických cvičení, podstatná součást výuky flamenca.
14:10 –  Výuka techniky pro středně pokročilé a pokročilé

Vystoupení
Uvidíte vystoupení skupiny pokročilých studentek akademie - “Companía Flamenkería”. Předvedou Vám choreografie, které se naučily pod vedením španělských lektorů v minulé sezoně.

Soutěž o kurz flamenca zdarma
Pokud si na Den otevřených dveří přinesete fotografii nebo obrázek, který podle vás nejlíp představuje podstatu flamenca, můžete vyhrát podzimní kurz dle vlastního výběru zdarma. Ve 14:00 proběhne slosování Vašich fotografií a jedna výherkyně od nás dostane dárkový poukaz na 12 hodin výuky flamenka se španělskými lektory.

Místo konání
K dispozici budete mít prostorný taneční sál s obrovskou zrcadlovou stěnou a veškeré potřebné zázemí (šatnu s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a také odpočinkovou zónu, kde si můžete popovídat s přáteli).

Vítán je každý, kdo chce zažít den plný radosti z pohybu a hudby!

Přihlásit se

Informace pro úplné začátečníky
Přemýšlíte, co si na Den otevřených dveří obléci? Nezoufejte a podívejte se na stránku Kurz tance, kde najdete všechny potřené informace a instrukce.

Informace pro pokročilé tanečnice
Nábor do taneční skupiny Compania Flamenkeria: hledáme nové tanečnice se znalosti flamenca do naší taneční skupiny. Aby se zůčastnily castingu stačí se přihlasit do jedné z ukazkových hodin pro pokročilé tanečnice v 13. nebo 14:00. V případě zájmu se za podrobnější informací můžete obratit na e-mail admin@flamenkeria.cz
 

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt