CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

4. září 2017

Taneční sezóna 2017/18 ve Flamenkerii

Taneční škola Flamenkeria je na začátku 7. taneční sezóny. Je to tak trochu magické číslo, a proto chceme, aby sedmá sezóna byla dokonalá a plná překvapení.

Co se chystá

„Dream Team“ lektorek
V září kurzy povede Sara Ramos (Madrid). Sara byla lektorkou, která zahájila první ročník působení Flamenkerie v Praze, a od začátku nastavila vysoký standard výuky v naší škole. V lednu se k nám vrátí  Elena Barajas (Granada) . Takhle křehká kráska s ďáblem v těle vytvořila pro naše studentky spoustu vítězných choreografií. A v dubnu se můžete těšit na další setkání s okouzlující Blankou Perdiguer (Sevilla).

5 začátečnických kurzů
Pokud je to někdo z vás, koho flamenco láká, ale možná se ostýchá přijít z obav, že „neumí tančit“, tak vězte, že tyto obavy jsou na našich lekcích zcela zbytečné. K zahájení sezóny jsme pro Vás připravili ochutnávku lekcí, které nabízíme. Vypsané termíny a bližší informace najdete zde.

Flamenkeria Challenge: kurz techniky za půlku ceny
Rozhodli jste  pořádně zamakat na taneční technice? Chceme Vás v tom podpořit a  máme pro Vás exkluzivní nabídku - kurz flamenkové techniky za půlku ceny. Podmínkou je stoprocentní docházka. Jak to funguje? Zakoupíte si  permanentku na celý kurz techniky a pokud žádnou hodinu během trimestru  nevynecháte, vrátíme Vám 50% zaplacené částky.

Studentská vystoupení
V letošní sezóně nebudou chybět tradiční večírky, kterými oslavujeme závěr každého trimestru. Čekají nás tři nezapomenutelné fiesty – vánoční, jarní a letní.

Bonus ke každému kurzu
Při zaplacení 12 lekcí dostanete bezplatnou hodinu navíc, kterou si můžete využit na open class  flamenkové techniky.

Flamenkeria Gala
Na jaře se chystáme ukázat to nejlepší ze svého repertoáru v  představení, které spojí umělce  z domova i ciziny. Součásti pestrého programu  bude vystoupení skupiny Compania Flamenkeria a pak to roztočí na maximum excelentní tanečnice Blanca Perdiguer. Rezervujte si proto ve svých diářích datum 27.4.18.

Dodatečné informace najdete v sekci Rozvrh, Lektoři nebo Kurzy. Prohlédněte si také ukázky tanečních stylů ve videogalerii. Informace o cenách a nahrazování hodin naleznete na stránce Ceník.

K přihlášení můžete použít jednoduchý online formulář na těchto stránkách.

Přihlásit se
 

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt