CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

13. září

Nábor do skupiny Compañía Flamenkeria

Hledáme nové tanečnice se znalosti flamenca do naší taneční skupiny.

První pokus o casting uděláme 15.9.12. během Dne otevřených dveří v naší škole. Aby se zůčastnily castingu stačí se přihlasit do jedné z ukazkových hodin pro pokročilé tanečnice v 13:00 nebo 14:00. Více info o Dnu otevřených dveří zde.

Další castingy proběhnou v září na hodinách pro pokročilé
Pondělí 19:30 (Technika+Choreografie Solea)
Čtvrtek 20:00 (Technika)
V případě zájmu se za podrobnější informací můžete obratit na e-mail admin@flamenkeria.cz

O skupině Compañía Flamenkería

Compañía Flamenkería je skupina z Prahy tvořená českými tanečnicemi flamenka. Trénují pod vedením španělských lektorů, kteří působí celoročně v pražské akademie Flamenkería. Skupina je vítezem Mezinárodní soutěže ve flamenku, která se odehrála v Plzni v květnu 2012.

Přestože je to nové seskupení, Companía Flamenkería již prezentovala flamenco na takových multikulturních událostech jako Festival Gastronomico 2011, Latino Festival Urbano 2012, Flamenco Night v Palace Hotel, či na oslavách Mezinárodního Dne Tance.

V červnu letošního roku tanečnice Compañíe Flamenkería vystoupily spolu s umělci ze Španělska a  dalších zemí v rámci II. Mezinárodních setkání flamenca. A v srpnu zúčastnila v Mezinárodním festivalu flamenca a španělské kultury Colores Flamencos v Olomouci.

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt