CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

19. března 2019

Jarní kurzy flamenca 2019

Jaro je ve vzduchu a to je skvělá příležitost probudit spolu s přírodou i svoje smysly. Můžeme tak ze sebe shodit tíhu zimy, probudit a nastartovat tělo po zimním útlumu.
Přijďte se přesvědčit o blahodárných účincích flamenca na zdraví a emoční pohodu.

Zápis do jarních kurzů 2019 je v plném proudu. Kurzy startují 1. dubna pod vedením španělského lektora Maximiliana Rebmana. Hodiny tohoto charismatického tanečníka jsou typické příjemnou a uvolněnou atmosférou. Tady si můžete prohlédnout fotky z kurzů s ním.

Které flamenkové tance se u nás naučíte v jarním trimestru: Úplní začátečníci – Tangos de Malaga, Začátečníci se zkušeností – Caracoles, Mírně pokročilí – Alegrías, Středně pokročilí – Tientos por Tangos, tanec s mantónem – Zorongo. Ukázková videa všech tanců jarní sezóny můžete shlédnout zde.

Novinkou jarní sezóny je středeční kurz Struktura flamenkového tance. V kurzu budeme nacvičovat typické taneční prvky - marcaje, llamady, remate atd. A naučíme se rozlišovat v hudbě místa, kam patří každý z nich.

Každý kurz probíhá formou jedné lekce týdně. Máme velmi flexibilní systém nahrazováni zameškaných hodin!  Kompletní ROZVRH HODIN najdete zde.

Přihlásit se

Informace pro flamenkové začátečníky

Naše pozvánka k tanci platí pro každého bez ohledu na taneční a pohybové schopnosti. Blahodárné účinky flamenca na tělo i duši docení každý, kdo chce odreagovat od shonu a starosti běžných dnů. A nebo se chce zkrátka bavit bez tanečního partnera.

Stačí jen sebrat odvahu a zkusit něco nového, a my se postaráme o to, abyste po hodině odcházeli domu příjemně naladění  a uvolnění.

V dubnu to rozjíždíme - 7 kurzů pro nové začátečníky!

Výhodou naší školy je, že nabízíme až sedm termínů flamenkových kurzů pro nové začátečníky v průběhu týdne. A ve všech kurzech se tančí stejná sestava. Můžete si vybrat den a čas, který Vám nejvíce vyhovuje.
Případně se po domluvě s administrací školy dá termíny střídat. Nahrazování zmeškaných hodin je u nás samozřejmostí. Podmínky nahrazování najdete v rubrice Ceník.

Chcete-li si ještě před zápisem kurz vyzkoušet, můžete navštívit naše ukázkové hodiny flamenca, které pořádáme  od 23. března do 5. dubna 2019.

Co na sebe

Oblečení by vám mělo být především pohodlné. Je na Vás, zvolíte-li pružné kalhoty, které nebrání pohybu, rozšířenou dlouhou sukni nebo leginy a kratší sukénku. Zkrátka noste na lekci oblečení, ve kterém se cítíte dobře a připadáte si přitažlivá.

Obuv pro začátečníky
Pokud začínáte, nemusíte si hned kupovat speciální obuv na flamenco. Budou vám stačit boty na širokém a stabilním podpatku (4 až 6 cm) s uzavřenou špičkou a patou.  Bylo by dobré, aby boty měly pásek přes nárt. Pozor, flamenco se netančí naboso, rovněž lodičky s jehlovým podpatkem nejsou vhodné na flamenco.

Přihlásit se

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt