CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

14. března 2020

Jarní kurzy flamenca 2020

V návaznosti na nařízení vlády musíme od 13.3.20 přerušit provoz naší taneční školy. Jarní kurzy odkládáme na později, termín zveřejníme, jak jen to bude možné.
Přejeme všem hodně zdraví a klidnou mysl!

Ve vzduchu je cítit jaro!  Můžeme tak ze sebe shodit tíhu zimy, probudit a nastartovat tělo po zimním útlumu.
Přijďte se přesvědčit o blahodárných účincích flamenca na zdraví a emoční pohodu.

Zápis do jarních kurzů 2020 je v plném proudu. Kurzy startují 30. března pod vedením madridské  lektorky Magdaleny Mannion.

Které flamenkové tance se u nás naučíte v jarním trimestru:
Úplní začátečníci – Colombiana, Začátečníci se zkušeností – Fandango, Mírně pokročilí – Bulerías, Středně pokročilí – Tientos, Pokročilí - Seguiriya. Tanec s mantónem – Soleá. Ukázková videa všech tanců jarního trimestru můžete shlédnout zde.

Nově vypisujeme kurzy tance s mantónem a tance s batou de cola pro začínající. Pro ty, kdo se chtějí zdokonalit v technice a projevu nabízíme open class lekce flamenkové techniky.

Každý kurz probíhá formou jedné lekce týdně. Máme velmi flexibilní systém nahrazováni zameškaných hodin!  Kompletní ROZVRH HODIN najdete zde.

Přihlásit se

Informace pro flamenkové začátečníky

Naše pozvánka k tanci platí pro každého bez ohledu na taneční a pohybové schopnosti. Blahodárné účinky flamenca na tělo i duši docení každý, kdo chce odreagovat od shonu a starosti běžných dnů. A nebo se chce zkrátka bavit bez tanečního partnera.

Stačí jen sebrat odvahu a zkusit něco nového, a my se postaráme o to, abyste po hodině odcházeli domu příjemně naladění  a uvolnění.

V dubnu to rozjíždíme - 5 kurzů pro nové začátečníky!

Výhodou naší školy je, že nabízíme až pět termínů flamenkových kurzů pro nové začátečníky v průběhu týdne. A ve všech kurzech se tančí stejná sestava. Můžete si vybrat den a čas, který Vám nejvíce vyhovuje.
Případně se po domluvě s administrací školy dá termíny střídat. Nahrazování zmeškaných hodin je u nás samozřejmostí. Podmínky nahrazování najdete v rubrice Ceník.

Chcete-li si ještě před zápisem kurz vyzkoušet, můžete navštívit naše ukázkové hodiny flamenca, které pořádáme  od 15. března do 9. dubna 2019.

Co na sebe

Oblečení by vám mělo být především pohodlné. Je na Vás, zvolíte-li pružné kalhoty, které nebrání pohybu, rozšířenou dlouhou sukni nebo leginy a kratší sukénku. Zkrátka noste na lekci oblečení, ve kterém se cítíte dobře a připadáte si přitažlivá.

Obuv pro začátečníky
Pokud začínáte, nemusíte si hned kupovat speciální obuv na flamenco. Budou vám stačit boty na širokém a stabilním podpatku (4 až 6 cm) s uzavřenou špičkou a patou.  Bylo by dobré, aby boty měly pásek přes nárt. Pozor, flamenco se netančí naboso, rovněž lodičky s jehlovým podpatkem nejsou vhodné na flamenco.

Přihlásit se

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt