CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

15. srpna 2021

Nové kurzy flamenca pro úplné začátečníky

Chtěli byste se naučit něčemu jedinečnému?
Objevit tanec, který nabízí nejen fyzický pohyb jako cvičení, ale také odreagování, sebevyjádření a nastartování sebevědomí?
Nebo se chcete zkrátka bavit bez tanečního partnera?
V tom případě je flamenco to pravé ořechové!

Během kurzu Vás naučím úplně od základů ladná gesta rukou a rytmické dupy, kterými flamenkové tanečnice okouzlily celý svět.
Ale hlavním účelem mých kurzů flamenca je poskytnout vám příležitost  poddat se muzice, vrátit se k sobě, ke svému nitru, kde budete nacházet čím dál tím více svůj prostor, zázemí a sebedůvěru.

Naše kurzistky nejvíc oceňují, že jsou zde právě samy pro sebe a můžou si užít to, co v každodenním životě moc nezažijí - naplno se věnovat jen a jen temperamentnímu  tanci a zapomenout na všechno kolem.

Nechte se i vy unášet hudbou a fantazií od každodenních starostí. Žádné předchozí taneční zkušenosti nepotřebujete!

Přihláška a veškeré informace o termínech a hodinách kurzů jsou níž na stránce. Už to neodkládejte, přihlaste se hned!

Od 6. září vypisujeme 4 kurzy flamenca pro nové začátečníky

Úterý – 18:00
Středa – 17:00
Čtvrtek – 19:00
Pátek – 16:45

Výhodou naší školy je, že nabízíme několik termínů flamenkových kurzů pro nové začátečníky v průběhu týdne.  Případně  můžete termíny střídat. Nahrazování zmeškaných hodin je u nás samozřejmostí.
Podmínky nahrazování najdete v rubrice Ceník.

Přihlásit se

Přijďte k nám na zkušební lekci flamenca!

Láká vás zkusit flamenco, ale nejste si jisti, zda je ten tanec pro vás to pravé?
Chcete-li si ještě před zápisem kurz vyzkoušet, můžete navštívit nezávazné ukázkové hodiny flamenca, které pořádáme od  7. do 10. září 2021.

Co na sebe

Oblečení by vám mělo být především pohodlné. Je na vás, zvolíte-li pružné kalhoty, které nebrání pohybu, rozšířenou dlouhou sukni nebo leginy a kratší sukénku. Zkrátka noste na lekci oblečení, ve kterém se cítíte dobře a připadáte si přitažlivá.

Obuv pro začátečníky
Pokud začínáte, nemusíte si hned kupovat speciální obuv na flamenco. Budou vám stačit boty na širokém a stabilním podpatku (4 až 6 cm) s uzavřenou špičkou a patou.  Zkušební hodinu můžete případně absolvovat v teniskách. Ale pozor, že flamenco se netančí naboso, rovněž lodičky s jehlovým podpatkem nejsou vhodné na flamenco.

Kliknutím na tlačitko si rezervujete místo na zkušební hodině.

Zaregistrovat se

 

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt