CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

27. prosince

5.1.13. - Den otevřených dveří

Hledáte zajímavou náplň svého volného času? Je tanec váš život? Nebo si chcete odpočinout od každodenního stresu a shonu? Vyzkoušejte flamenco! Akademie flamenca Flamenkeria vás zve na den otevřených dveří, během něhož si tento vášnivý tanec můžete nezávazně vyzkoušet.

Na sobotu 5. ledna jsme pro vás připravili ukázkové taneční hodiny zdarma!

Kdo vás dnem otevřených dveří provede? Lekce povede madridská tanečnice Marianna Maieru, která v naší taneční škole vyučuje pravidelně. Marianna je trpělivá lektorka, která Vás dokáže inspirovat a od které se budete moci hodně naučit.

Pokud Vás výuka flamenca  zaujme natolik, že začnete přemýšlet o účasti v některém tanečním kurzu, rozhodování Vám usnadní sleva 10%, kterou získáte při uhrazení kurzovného během dne otevřených dveří.

Ukázkové hodiny

Představíme Vám naši efektivní a zároveň zábavnou formu výuky, napojenou přímo na originální nositele flamenca. Lekce probíhají s tlumočením do češtiny.

11:00  –  Úvod do flamenca pro úplné začátečníky.
12:00  –  Výuka techniky pro začátečníky se znalosti a pro mírně pokročilé.
13:00  –  Ovládání rytmu aneb Compás a improvizace.
                  Hodina rytmických cvičení pro mírně pokročilé až pokročilé tanečnice.
14:00  –  Výuka techniky pro středně pokročilé a pokročilé.

Přijďte načerpat pozitivní energii a třeba také objevit flamenco jako inspiraci na celý život!

Proč začít tančit flamenco?

Do poznávání sebe skrze flamenco se může pustit každý bez ohledu na věk, tělesné dispozice a zkušenosti s tancem. Ani talent nebo hudební sluch nejsou tak důležité jako chuť prostě to zkusit a radost, když to jde a když Vás to baví. Za několik měsíců navštěvování kurzů Vás čeká výrazná proměna: budete mít královský postoj a získáte sebevědomí a schopnost vyjadřovat emoce pohybem těla.

Více o flamencu přečtěte zde.

Proč si vyzkoušet výuku ve Flamenkerii?

Akademie flamenca Flamenkeria je taneční školou, kde flamenco celoročně vyučují profesionální lektoři ze Španělska. Přinášejí na hodiny nejen profesionalitu, ale i autentický temperament a náladu flamenca.

Maximálně podporujeme individuální rozvoj studentů a rozmanitost jejich tanečního výrazu. Duraz klademe nejen na profesionalitu pro pokročilé, ale také na kvalitní start pro začátečníky.

Součástí výuky nejsou jen tréninky a dřina, ale i flamenkové party (fiesty). Máme velmi flexibilní system nahrazováni zameškaných hodin.
Výuka probíhá v  příjemném prostředí, kde případně můžete využít dětský koutek s hlídáním.

Podívat se na to, jak tančí naše studentky a lektoři, můžete v rubrice Galerie.

Přihlášky

Chcete-li si 5.1. ukázkové taneční hodiny užít, přihlaste se nám předem buď e-mailem na info@flamenkeria.cz nebo on-line přihláškou.

Přihlásit se

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt