CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

6. ledna

Zápis na zimní trimestr zahájen!

Na zimní trimestr 2014 jsme pro vás vypsali 20 nových kurzů!

Zimní kurzy 2014 startují ve Flamenkerii 6. ledna pod vedením španělské lektorky Laury La Caleta. Laura je nejen výborná tanečnice, ale také velice trpělivá a milá lektorka. Flamenkem žije od dětství a dokáže svoje nadšení přenést i na studenty.

Od ledna rozšiřujeme pro vás nabídku našich kurzů. Přidáváme kurzy  tance s kastanětami a vějířem pro ty, kdo sice nějakou zkušenost s flamenkem mají, ale tyhle doplňky zatím aktivně nepouživali.

Hodiny techniky jsme doplnili o speciální kurz Techniky těla a rukou, zaměřený na koordinaci, rovnováhu, flexibilitu a ladné pochyby paží, zapěstí a prstů.

V standardních kurzech v zimní sezóny se naučíte choreografie takových flamenkových stylů jako Garrotín, Fandango, Guajira a Farruca. Zájemce o flamenkový "společenský" tanec Sevillanas, můžou se těšit na víkendový kurz.

Tanečnice, které by se chtěly naučit improvizovat na živou hudbu, zveme na speciální hodiny Prvky, Struktura tance a Improvizace.

Dle vašich přání doplňujeme rozvrh o speciální odpolední hodinu pro úplné začátečníky, vždy ve čtvrtky od 13:00 do 14:00.

Kompletní rozvrh kurzů najdete zde.

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt