CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

10. ledna

18.1.14. - Den otevřených dveří

Zmeškali jste začátek sezóny, ale flamenco Vás stále láká? Akademie flamenca Flamenkeria vás zve na Den otevřených dveří, během něhož si tento vášnivý tanec můžete nezávazně vyzkoušet. Po absolvování ukázkových lekcí je možné nastoupit do již probíhajících kurzů.

Na sobotu 18. ledna jsme pro vás připravili ukázkové taneční hodiny zdarma!

Kdo vás dnem otevřených dveří provede? Lekce povede lektorka Laura La Caleta.  Laura je nejen výborná tanečnice, ale také velice trpělivá a milá lektorka. Flamenkem žije od dětství a dokáže svoje nadšení přenést i na studenty.

Ukázkové hodiny

Lekce probíhají s tlumočením do češtiny.

11:00  –  Úvod do flamenca pro úplné začátečníky.
12:00  –  Fandango pro začátečníky se znalostí.
13:00  –  Technika tance s vějířem pro mírně pokročilé.

Přijďte načerpat pozitivní energii a třeba také objevit flamenco jako inspiraci na celý život!

Proč začít tančit flamenco?

Do poznávání sebe skrze flamenco se může pustit každý bez ohledu na věk, tělesné dispozice a zkušenosti s tancem. Ani talent nebo hudební sluch nejsou tak důležité jako chuť prostě to zkusit a radost, když to jde a když Vás to baví. Za několik měsíců navštěvování kurzů Vás čeká výrazná proměna: budete mít královský postoj a získáte sebevědomí a schopnost vyjadřovat emoce pohybem těla.

Více o flamencu přečtěte zde.

Proč si vyzkoušet výuku ve Flamenkerii?

Akademie flamenca Flamenkeria je taneční školou, kde flamenco vyučují profesionální lektoři ze Španělska. Přinášejí na hodiny nejen profesionalitu, ale i autentický temperament a náladu flamenca.

Maximálně podporujeme individuální rozvoj studentů a rozmanitost jejich tanečního výrazu. Duraz klademe nejen na profesionalitu pro pokročilé, ale také na kvalitní start pro začátečníky.

Součástí výuky nejsou jen tréninky a dřina, ale i flamenkové party (fiesty). Máme velmi flexibilní system nahrazováni zameškaných hodin.
Výuka probíhá v  příjemném prostředí, kde případně můžete využít dětský koutek.

Podívat se na to, jak tančí naše studentky a lektoři, můžete v rubrice Galerie.

Přihlášky

Chcete-li si 18.1. ukázkové taneční hodiny užít, přihlaste se nám předem buď e-mailem na info@flamenkeria.cz nebo on-line přihláškou.

Přihlásit se

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt