CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Taneční semináře flamenka

Taneční semináře flamenka

25. února – Praha

Seminář "Technika tance s mantonem"

Připravili jsme pro vás speciální seminář práce s mantonem (velký šátek s třásněmi) pod vedením tanečnice z Granady Marie Ureña.
Má precizní a rafinovanou techniku tance s mantonem. Během semináře vám dokáže předat mnoho tanečních dovedností a prozradit tajemství tohoto působivého stylu tance.

Seminář je vhodný i pro ty, kdo zkušenost s mantonem zatím nemají. Nepotřebujete pravý španělský mantón, stačí větší trojúhelníkový šátek.

Lektorka

Maria Ureña se narodila v kolebce flamenca Andalusii, jako město pro ponoření se do tradice flamenkového umění si vybrala Granadu. Navštěvovala ruzné školy včetně proslulé Carmen de las Cuevas a učila se u takových umělců jako Fuensanta La Moneta, Luis de Luis, Esther Marin, Manuela la Farruca, La Presy, Ana Cali, Ivan Vargas, Pepe Flores.
Aby rozšířit a zdokonalit si svůj taneční projev navštěvovala kurzy pod vedením proslulých tanečníků jako jsou Patricia Guerrero, Olga Pericet, Pilar Ogalla, Antonio Canales, Rafaela Carrasco. Od roku 2004 vede kurzy flamenca a jako tanečnice působí na prknech různých tablao a dalších granadských jevištích.

Místo konání

Studio Na Skok
Senovážné náměstí 6, Praha 1

Rozvrh semináře

Úroveň Kurz Čas Cena
mírně a více pokročilí Technika tance s mantonem 25.2. So  14:30-16:00

320 Kč

na přání účastníků délka semináře může být prodloužena.

Přihlásit se


Zpĕt

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.