CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Flamenco s lektory ze Španělska

Natalia MeiriñoNatalia Meiriño - tanečnice a lektorka flamenca z Madridu. V dubnu 2017 vede v akademii flamenca Flamenkeria pravidelné kurzy.

Natalia je tanečnice,  která vás svým osobitým stylem určitě dostane. Její tanec plný  hravosti a elegance je ztělesněním půvabu a ženskosti. Na jednu ukázku se můžete podívat  v rubrice Galerie.

Během své taneční kariéry posbírala mnoho tanečních dovednosti od takových mistrů flamenca jako Marco Flores, Manuel Liñán, La China, La Truco, Inmaculada Ortega, Belen Maya, Rafaela Carrasco, Adela Campallo.

V roce 2007 vystupovala v jednom z  vyhlášenějších madridských tablao Corral de La Moreria. Později se stala členkou  souboru slavného Antonia el Pipa, s nímž vystupovala na prestižních flamenkových festivalech v Jerezu a v Seville.

Natalia jejíž výuka vyniká osobitým přístupem k žákům a tvůrčími nápady je vyhledávanou lektorkou v mnoha zemích. Regulárně vede kurzy a workshopy v Japonsku, Čině, Švédsku, Portugalsku, Pobaltí, Východní Evropě a po celé Jižní Americe.

Fotky z vystoupení a z kurzů pod vedením Natalii Meiriño si můžete prohlédnout zde.

         Zpĕt

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.