CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

II. Setkání Flamenca

Akce taneční školy Flamenkeria

II. Mezinárodní Setkání Flamenca
Encuentros Internacionales con el Flamenco En PragaFlamenco postoupilo o další krok dopředu ve svém vývoji. Z tradičního lidového umění se stalo světové kulturní dědictví mezinárodně uznávané. Interpretují a obohacují flamenco umělci z celého světa.

Praha jako křižovatka cest a srdce Evropy je ideálním městem pro takovouto událost, která umožní navázat dialog, vzájemnou výměnu zkušeností a znalostí a navodí atmosféru kooperace mezi flamenkovými umělcí z různých zemí.

II. Mezinárodní Setkání Flamenca jsou organizovaná slovenskou flamenkovou tanečnicí La Chiri společně s pražskou flamenkovou školou Flamenkeria pod vedením ruské tanečnice Eleny Gordon ve spolupráci s Institutem Cervantes.

Těšit se můžete na kurzy flamenkového tance, projekce flamenco dokumentů, flamenkovou fiestu, vystoupení Tria ze Sevilly v Institutu Cervantes a Galakoncert v Divadle u Hasičů se třemi flamenkovými seskupeními ze španělské Sevilly a jednou pražskou taneční formací.

Program II. Mezinárodních Setkání Flamenca

15.-17.6. 
Intenzivní seminář flamenkového tance a teorie s Iasonasem Damianosem ve flamenkové škole Flamenkeria  pro dvě úrovně: začátečníci - mírně pokr. a  středně pokr. až pokročilí.

23.6. Trio MuDanza v kinosále Institutu Cervantes

23.6. 18:00
Flamenková fiesta a projekce flamenkového dokumentu. Vstup volný!
Součástí fiesty budou vystoupení tanečnic z akademie Flamenkeria a jejich hostů z jiných flamenkových škol a formací.
Přijďte si s námi zatančit, zazpívat, popovídat... či jinou formou sdílet radost z hudby a tance flamenka.
Pokud si přejete na večírku vystoupit, kontaktujte nás na e-mail admin@flamenkeria.cz
Klub Palanca,  OD KOTVA 5. patro, Náměstí Republiky 8, Praha 1

24.6. 19.00 
Galakoncert v Divadle U HASIČŮs účastí La Chiri (SK), Morenito de Triana (SK), Companía Flamenkería (CZ) a sevillských umělců Mu.danza Companía Flamenca, Blanky Perdiguer a Jose Angela Carmony (ES).  Římská 45, Praha 2 

Sledujte stránku o II. Mezinárodních Setkání Flamenca, informace průběžně doplňujeme a aktualizujeme!