CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

23. června 2015

Léto s flamenkem ve Flamenkerii startuje 6.7.2015

Chtěli byste si o prázdninách užít trošku taneční zábavy.  Máme pro Vás skvělou zprávu - v červenci 2015 pořádáme letní školu flamenca  pro dospělé. Letní škola flamenca bude probíhat v termínu od 06.7. do 30. 7. 2015 ve večerních hodinách.KDO:
Prázdninové setkání s flamenkem je určeno pro všechny pokročilosti. Vítáni jsou i úplní začátečníci, kteří nikdy netancovali.
Na letní taneční škole rádi uvidíme každého, kdo má rád flamenco. Přihlásit se mohou i ti, kteří v průběhu roku nechodí do taneční školy Flamenkeria.

CO:
Budeme se zaměřovat na techniku pohybu, postavení těla, rytmické základy a naučíme se řadu nových výrazových prvků.
Letní škola flamenca je výbornou příležitostí zdokonalit taneční techniku a projev. Kromě toho máte skvělou možnost ochutnat nové styly a nové tance, třeba  flamenkové tance s doplňky.

ROZVRH HODIN letní školy flamenca najdete na stránce Rozvrh.

JAK:
Uvolníme napětí z celého dne a vydupáme negativní energii. Budeme hledat způsob, jak dokonale ovládat své tělo a splynout s hudbou. Vychutnáme roztančené variace, které nám přinesou atmosféru Španělska. Lektorka Elena Gordon se zaručeně postará o to, abyste během lekce pocítili vášeň z tance flamenco.

KOLIK:
Každý kurz v rámci letní školy obsahuje 4 vyučovací hodiny jednou týdně.
Cena kurzu je 900 Kč.
Cena jednotlivé lekce – 250 Kč (po dohodě s administrací školy).
Sleva 10% na druhý a každý další kurz!

KDE:
Letní škola flamenca probíhá v našem prostorném tanečním sálu na adrese Veletržní 61, Praha 7. I v parném létě je zde příjemný chlad.

PŘIHLÁŠKY:
Přihlásit se můžete přes online formulář na stránkách. Nebo zašlete nám přihlášku na e-mail info@flamenkeria.cz.
Pokud si nejste jistí, který kurz je pro vás vhodný z pohledu pokročilosti, rádi Vám poradíme. Stačí zavolat na 773 188 164.


Zpříjemněte si léto flamenkem!
Těšíme se na Vás!

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt