CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Taneční kurzy flamenca

Kurz tance – technika a choreografie

Kurz tance – technika a choreografie

Zimní kurzy flamenca 2023

V zimním trimestru, který obsahuje 12 lekcí, se naučíte tyto styly flamenkových tanců:

Úplní Začátečníci - Tangos de Triana     ukázkové video

Začátečníci se znalostmi  -  Alegrías   ukázkové video

Mírně pokročilí  -   Guajira s vějířem  

Středně pokročilí Fandango   

Pokročilí   -   Technika a Bambera

Vějíř    ǀ Mírně pokročilí ǀ  -   Guajira    

Mantón  ǀ Středně pokročilí a Pokročilí ǀ   -  Alegrías    ukázkové video

Bata de cola  ǀ Středně pokročilí a Pokročilí ǀ -  Guajira 

Přihlásit se

Průběh kurzu

V rámci každé hodiny na kurzech flamenka si budete osvojovat a zdokonalovat techniku (podupy, otočky, držení paží a těla). A také se budete učit choreografii některého z tanečních stylů flamenka a používat při tom ty dovednosti, kterých jste nabyli během trénování techniky.

V průběhu studia taneční choreografie vám lektoři budou pomáhat s rozvojem smyslu pro rytmus a schopnosti propojovat pohyb s hudbou. Španělští tanečníci vás pochopitelně naučí tančit emotivně a expresivně.

Zkušební hodina za pouhých 150 Kč!

Novým zájemcům nabízíme možnost taneční kurzy si předem nezávazně vyzkoušet. První zkušební hodina bude pro vás za pouhých 150 Kč.
Navštivte nás a nejen že si vyzkoušíte, na jaké úrovni pokročilosti jste, ale také zjistíte, jak naše taneční kurzy probíhají a v jakém prostředí se výuka odehrává.

Rezervovat

Vhodné oblečení

Oblečení

Oblečení by vám mělo být především pohodlné. Je na Vás, zvolíte-li pružné kalhoty, které nebrání pohybu, rozšířenou dlouhou sukni nebo legíny a kratší sukénku.

Obuv pro začátečníky

Pokud začínáte, nemusíte si hned kupovat speciální obuv na flamenco. Budou vám stačit boty na širokém a stabilním podpatku (4 až 6 cm) s uzavřenou špičkou a patou.  Bylo by dobré, aby boty měly pásek přes nárt.

Obuv pro pokročilé

Pokud chcete navštěvovat pokročilejší úroveň, stojí za to si pořídit speciální boty na flamenco (pokud možno španělské výroby). V Praze se dá koupit v obchodě Flamenkin (Korunní 35).

 

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt