CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Taneční semináře flamenka

Taneční semináře flamenka

18. července 2016

Workshop se Sarou Nieto

18. 7. 16 Vás srdečně zveme na jednodenní seminář se španělskou lektorkou Sarou Nieto.Tato madridská tanečnice flamenca letos podruhé přijede vystoupit se svou kapelou během festivalu Colours of Ostrava.
Rádi bychom tuhle příležitost využili k uspořádání workshopu s touto zkušenou a sympatickou lektorkou, která má na kontě nespočet úspěšných workshopů a tanečních stáží ve Španělsku a dalších zemích.

Náplň kurzů
Sara, kterou na hodinách  bude doprovázet kytarista Alejandro Gonzáles, připravuje pro Vás krátké sestavy ve stylech Tangos a Bulerías. Nenechte si ujít příležitost  zatančit na živou hudbu a užit si autentické flamenco.

Rozvrh kurzů
18:00 - 19:30 TANGOS – Začátečníci se znalostí a Mírně pokročilí
19:30 - 20:30 TECHNIKA TĚLA – pro všechny úrovně pokročilosti
20:30 - 22:00 BULERÍAS – Mírně a Středně pokročilí

Ceny kurzů

Kurz Tangos/Bulerías – 500 Kč
Hodina techniky – 290 Kč

O lektorce
Sara Nieto to je smršť emocí na jevišti a spousta energie na hodinách.
Vystudovala Královskou taneční a hudební konzervatoř v Madridu. Flamencu se učila v Conservatorio de Flamenco Casa Patas a v renomované akademii flamenca Amor de Dios. Od té doby vystupuje na prknech madridských tablao El Juglar, El Barco, Candela, Cardamomo a dalších. Nyní působí jako lektorka ve flamenkové škole Conservatorio de Flamenco Casa Patas.

Říká o sobě, že se snaží využít každé příležitosti, aby získala nové zkušenosti. Ve svém volném čase se navíc věnuje herectví a účinkuje v představeních na pomezí tance, cirkusu a divadla. Sařin renesanční přístup k životu se projevuje i v každé její lekci.

Odkaz na video z vystoupení Sary Nieto.

Místo konání

Akademie flamenca Flamenkeria
Veletržní 61, Praha 7, Letná

Přihlásit se

Informace a konzultace ohledně stupně pokročilosti:
Elena Gordon 773 188 164, info@flamenkeria.cz


Zpĕt

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.