CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Taneční semináře flamenka

Taneční semináře flamenka

23. a 24. listopadu 2019

Víkendový workshop s Alfonsem Losou

V rámci letošního ročníku festivalu Den flamenka zavítá do Prahy uznávaný tanečník a choreograf Alfonso Losa a vystoupí 22. listopadu v klubu Joe se svým představením “LEGADO/DĚDICTVÍ”.

Jsme rádi, že Vás můžeme pozvat na víkendový workshop s tímto úžasným lektorem, který proběhne 23.11. a 24.11. v naší škole na adrese Veletržní 61.
Workshop se bude konat ve dvou úrovních pokročilosti.


O lektorovi

Madridský tanečník a choreograf Alfonso Losa je  jedním z nejtalentovanějších umělců své generace. Má na kontě vítězství v nejprestižnějších flamenkových soutěžích Concurso Internacional de las Minas, Concurso Nacional de Córdoba, Certamen de Danza Española y Flamenco de Madrid.

Od roku 2000 vytvořil šest vlastních představení, které prezentoval na festivalech Bienal de Sevilla, Festival de Jerez, Festival de las Minas, Suma Flamenca, Madrid en Danza. A kromě toho se podílel na mnoha projektech ve spolupráci s významnými osobnostmi flamenkové scény jako jsou Farruquito, Manuela Carrasco, El Güito, Tomatito, Enrique Morente, Farru, Pastora Galvan.

Kromě umělecké kariéry Alfonso dlouhou dobu se věnuje lektorské činností a je vyhledávaným lektorem, který poskytuje kurzy po celém světě – v Jerezu, Tokiu, Londyně, Sydney a Moskvě. Je spoluzakladatelem populárních mezinárodních workshopů Veranos flamencos, které do proslulé madridské školy Amor de Dios přivádějí stovky tanečníků z různých zemí.
Fotky a video z kurzů pod vedením Alfonsa Losy si můžete prohlédnout v naší Galerie.

Rozvrh kurzů

Technika + Tangos
Mírně a Středně pokročilí

Sobota 23.11. 10:30 - 12:30
Neděle 24.11. 12:00 - 14:00

Technika + Bulerías
Pokročilí a Profi

Sobota 23.11. 12:30 - 14:30
Neděle 24.11. 14:00 - 16:00

Ceny

Jeden kurz (4 h) - 1800 Kč
Dva kurzy (8 h) - 3 100 Kč
Jiné kombinace hodin - po osobní domluvě.

Přihlášky

Informace a konzultace ohledně stupně pokročilosti: Elena Gordon 773 188 164, info@flamenkeria.cz
Přihlásit se můžete e-mailem na info@flamenkeria.cz nebo on-line přihláškou

Přihlásit se

Platbu lze provést bezhotovostně na účet, specifikovaný v emailové výzvě k úhradě, nebo složit v hotovosti na recepci akademie Flamenkería.

 


Zpĕt

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.