CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Vystoupení

Nabídka tanečních vystoupení

Chcete něčím oživit svou akci, ples, festival, hotel nebo restauraci?

Nabízíme profesionální taneční vystoupení zaměřená na španělské flamenco. Efektní vystoupení tanečnic skupiny Flamenkeria oživí jakoukoliv Vaši akci: ples, firemní večírek, městské slavnosti či festival, přehlídku nebo ochutnávku vín. Stručně řečeno, je vhodné pro kulturní a společenské události všeho druhu.

Flamenkové vystoupení od Flamenkerie můžete využít jako zajímavý způsob reklamy a propagace. Pomůžeme Vám vaši firmu zviditelnit na Vámi pořádaných či sponzorovaných akcích. Okouzlíme Vaše hosty temperamentní hudbou, žhavým tancem a barevnými kostýmy. Rozproudíme publikum a vytvoříme atmosféru radosti a nadšení.

Můžeme pro Vás organizovat vystoupení na reprodukovanou hudbu nebo i živý flamenkový koncert s kytarou a zpěvem, případně dalšími nástroji. Součástí vystoupení může být i animační program s ukázkovou výukou a zapojením hostů.

Cena vystoupení se vždy stanovuje dohodou v závislosti na složení souboru, druhu akce, náročnosti vystoupení a Vašich dalších přáních. Konkrétní program a cenu přizpůsobíme Vašim potřebám a podmínkám. Účast na charitativních nebo kulturních akcích zdarma!
Orientační ceník vystoupení:
Sólové vystoupení (reprodukovaná hudba) – od 1 500 Kč
Skupinové vystoupení (reprodukovaná hudba) – od 3 000 Kč
*Cena je bez daně. Není započítána případná doprava a zvuková aparatura.

Pro ucelenější představu o tom, jak naše vystoupení vypadá, se podívejte na naše PREZENTAČNÍ VIDEO.

Vystoupení české taneční skupiny Compañía Flamenkeria

Compañía Flamenkería je skupina z Prahy tvořená českými tanečnicemi flamenca. Trénují pod vedením španělských lektorů, kteří působí v pražské akademii Flamenkería. Skupina je čtyřnásobným vítězem Mezinárodní soutěže ve flamencu Flamencopa.
Naše tanečnice Vám zajistí pravou atmosféru Andalusie přímo v srdci Evropy. Předvedou různé tance z pestré škály flamenkových stylů, včetně efektních tanců s doplňky: kastanětami, vějířem, šátkem a vlečkou.

              

Companía Flamenkería prezentovala flamenco na takových multikulturních událostech jako mezinárodní festival Praha srdce národů, Latino Festival Urbano, či na oslavách Mezinárodního Dne Tance. Spolu s umělci ze Španělska a dalších zemí jsme se zúčastnily II. Mezinárodního setkání flamenca v Praze a také Mezinárodního festivalu flamenca a španělské kultury Colores Flamencos v Olomouci.

Další reference: Acentos de Praga, Botanická zahrada hl. m. Prahy, FN Královské Vinohrady, MČ Prahy 7, OC Letňany, Hotel Hilton, Publicis Prague, hotel Barceló Old Town, Taneční škola Vavruška, Aerofilms, Dorint Hotel Don Giovanni,  Vize Tance, Radiopalác, festival Party ve Františkánu, Hotel Leonardo, Edgeevent s.r.o, FN Motol, Slovanský dům, ČT 2.

Vystoupení profesionálních tanečníků ze Španělska

Naši španělští tanečníci mají bohaté zkušenosti a profesionální přístup k vystoupení.
Všichni španělští lektoři, kteří pravidelně vyučují v akademii Flamenkeria, jsou vystupující tanečníci s lektorskou zkušeností.
S vlastními soubory vystupují na prknech tablao ve Španělsku, učinkují v projektech renomovaných choreografů a hostují v zahraničí po boku flamenkových hvězd jako jsou Antonio Canales, Inmaculada Ortega, Ángel Rojas, Carlos Rodríguez a další.
V rámci kulturních aktivit jsou schopni předvést publiku vystoupení a taky ukázkové hodiny flamenkového tance pro veřejnost.

           

Ceny tanečních vystoupení

Cena vystoupení se vždy stanovuje dohodou v závislosti na složení souboru, druhu akce, náročnosti vystoupení a Vašich dalších přáních.
Jsme připraveni Vám vyjít vstříc a vytvořit vystoupení na míru Vašim potřebám a možnostem. Poskytujeme slevy, pokud na vaší akci umožníte propagaci naší akademie Flamenkeria. Účast na charitativních nebo kulturních akcích zdarma!

Na Vaše přání Vám poskytneme prezentaci s fotkami, hudebními doprovody a video ukázkami našich vystoupení.
Kontaktujte nás a objednejte si vystoupení přesně podle svých vlastních představ!

e-mail: info@flamenkeria.cz    telefon: 773 188 164