CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

22. srpna 2016

Zápis do podzimních kurzů 2016 je v plném proudu!

Podzimní trimestr, který obsahuje 12 vyučovacích lekcí, startuje 19. září  2016. Již popáté k nám ze Sevilly přijede oblíbená  lektorka Blanca Perdiguer. Její lekce jsou plné energie a taneční vášně, kterou Vás jistě pozitivně nakazí.

Naše kurzy flamenca  jsou zaměřeny na širokou veřejnost. Uvítáme jak úplné začátečníky, kteří nikdy netancovali, tak i pokročilejší tanečníky. Z naší pestré nabídky kurzů si vybere každý.

Ještě jste nebyli u nás na zkušební hodině? Napište nám, který kurz Vás zajímá, a rezervujte si místo zde.

Kromě standardních kurzů flamenkového tance jsme pro Vás  připravili speciální kurzy efektních tanců s  doplňky – vějířem, kastanětami a šátkem. Tanečnice, které by se chtěly naučit improvizovat, určitě zaujme speciální kurz Struktura tance a Improvizace.
Ty, kdo nemají možnost navštěvovat kurzy flamenca v Praze pravidelně, srdečně zveme na open class lekce flamenkové techniky.

Kompletní rozvrh kurzů najdete na stránce Rozvrh.

I přes prázdniny probíhá zápis do kurzů flamenca. V případě zájmu se prosím hlaste pomocí přihlašovacího formuláře na stránkách nebo nás kontaktujte pomocí emailu: info@flamenkeria.cz nebo na tel. čísle 773 188 164.

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt