CZ
PL
KurzySeminářeLektoři
Flamenkeria - Úvod

Novinky

Novinky

14. března 2018

Jarní trimestr 2018

Zápis do jarních kurzů 2018 zahájen!
Nový trimestr, který obsahuje 12 lekcí, začíná 9. dubna. Znovu se těšíme na setkání s naší oblíbenou sevillskou lektorkou Blancou Perdiguer.

Naše kurzy flamenca  jsou zaměřeny na širokou veřejnost. Uvítáme jak úplné začátečníky, kteří nikdy netancovali, tak i pokročilejší tanečníky. Ukázková videa tanců můžete shlédnout na stránce Kurz tance – technika a choreografie.
Zde najdete kompletní Rozvrh kurzů flamenca.  Podrobnosti o tom, jak probíhají lekce flamenca v naší škole, si můžete přečíst v rubrice Kurzy.

Exkluzivní nabídka pro nové zájemce

V období od 7. do 20. dubna první zkušební hodina je zdarma!

Na jaře 2018 se u nás můžete naučit tyto flamenkové tance: Orobroy (úplní začátečníci), Fandango (začátečníci se znalostí), Sevillanas Clasicas (mírně pokročilí), Sevilanas Flamencas (středně pokročilí). Kurz tance s mantónem probíhá ve dvou úrovních: Tangos (bez předchozí zkušenosti), Cantiñas (nutná zkušenost).

7 kurzů pro nové začátečníky!

Výhodou naší školy je, že nabízíme až sedm termínů flamenkových kurzů pro nové začátečníky v průběhu týdne. Můžete si vybrat den a čas, který Vám nejvíce vyhovuje. Případně se po domluvě s administrací školy dá termíny střídat. Nahrazování zmeškaných hodin je u nás samozřejmostí. Podmínky nahrazování najdete na stránce Ceník.

Chcete-li si ještě před zápisem kurz vyzkoušet, můžete navštívit naše ukázkové hodiny, které pořádáme 7. a 15. dubna.

Proč začít tančit flamenco?

Do poznávání sebe skrze flamenco se může pustit každý bez ohledu na věk, tělesné dispozice a zkušenosti s tancem. Ani talent nebo hudební sluch nejsou tak důležité jako chuť prostě to zkusit a radost, když to jde a když Vás to baví. Za několik měsíců navštěvování kurzů Vás čeká výrazná proměna: budete mít královský postoj a získáte sebevědomí a schopnost vyjadřovat emoce pohybem těla.

Přihlásit se

Máte rádi flamenco? Doporučte jej svým známým.


Zpĕt